Oferta edukacyjna

     Nasza oferta skierowana jest do dzieci, młodzieży oraz osób dorosłych, którzy chcą od podstaw nauczyć się gry na instrumentach lub śpiewu, jak i tych, którzy chcą podnieść swoje umiejętności muzyczne.

      Działalność szkoły stanowi alternatywę dla placówek oferujących wyłącznie naukę muzyki klasycznej oraz placówek prowadzących naukę w ramach zajęć grupowych. W naszej szkole, nauka gry na instrumentach oraz śpiewu, odbywa się indywidualnie w oparciu o nasze autorskie programy nauczania w cyklu 4 letnim dla osób w wieku 10-20 lat lub programy dostosowane do Państwa zainteresowań, możliwości i potrzeb realizowane w dowolnym okresie.

   

    Zajęcia odbywają się w zależności od potrzeb. Najlepsze efekty uzyskują uczniowie uczęszczający regularnie dwa razy w tygodniu na zajęcia indywidualne. Poza zajęciami indywidualnymi, chętne osoby mogą uczestniczyć w zajęciach z teorii muzyki rozrywkowej. Dla chętnych uczniów organizowane są zajęcia w zespołach lub duetach. W szkole znajduję się studio nagrań w którym można nagrać efekty swojej pracy.

     Programy nauczania oparte o programy na kierunkach studiów jazz i muzyka estradowa i są dostosowane do założeń programowych szkoły muzycznej I stopnia. Dla najmłodszych adeptów gry opracowaliśmy program - fortepian dla przedszkolaka.

W roku szkolnym 2018/2019 oferujemy naukę:

  • gry na instrumentach: fortepian / fortepian dla przedszkolaka / gitara klasyczna; akustyczna; elektryczna; basowa / ukulele / kontrabas / saksofon / perkusja
  • śpiewu - emisji głosu
  • teorii muzyki